Team

Het team van PS|theater bestaat uit:

Pepijn Smit - Artistiek leider

pepijn@pstheater.nl

Rian Evers - Muzikant/theatermaker

rian@pstheater.nl 

Tijs Huys - Theatermaker

tijs@pstheater.nl

José van Beek - Decor en licht

jose@pstheater.nl 

Erica Smits - Dramaturg

erica@pstheater.nl

Julia Schmitz - Stadsverkenner

julia@pstheater.nl 

Eva K. Mathijssen - Theatermaker 

Wil van der Meer - Theatermaker 

Jacqueline Boot - regisseur PS|jong 

jong@pstheater.nl 

Irene Timmer - Zakelijk leider

irene@pstheater.nl

Eline Levering - Coördinator marketing en publiciteit

publiciteit@pstheater.nl

Onze website maakt gebruik van cookies om het gebruik en functionaliteit te waarborgen van deze website. Meer informatie hierover vind u op onze cookie instellingen pagina.

OK